Hakkımızda

Seprasoft 2006 yılından bu yana yazılım sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız, ARGE çalışmaları ile Kobi,Orta ölçekli ve MEGA şirketlerle farklı projelerde ortak çalışarak İNOVASYON ürünlerinin ortaya çıkartılmasını sağlamakta ve uygulamama geçirip siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

BİZ SEPRASOFT OLARAK HER TÜRLÜ GELİŞİME VE DEĞİŞİME AÇIĞIZ.

Her türlü projenizde sizlerle beraber fizibilite,etüt çalışması yaparak ürünlerimizi ortaya çıkarıyoruz

Gelişen teknoloji ve uzman kadrosunun verdiği güçle 2012 yılında Bolu’daki Ar-Ge binasında farklı yazılım programları üzerinde çalışmalar yapmaya başlamış ve bu güne kadar eş zamanlı olarak bu projeleri başarı ile neticelendirmiştir. Halen toplum hizmetine sunmak üzere birçok ilde Belediye, Üniversite ve değerli profösörlerin desteği ile eş zamanlı projeler yürütülmeye devam etmektedir.

Ankara Merkez ve Bolu’daki Ar-Ge binasıyla birlikte; birçok ilde iş ortakları ve personeli ile yazılım alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

SEPRASOFT yazılım, bir hastanedeki hasta kayıt işleminden faturalama işlemine kadar geçen tüm işlemlerin HIZLI ve PRATİK olarak yapılmasını sağlar. Kullanıcılar üzerinde bana özel yazılım duygusu uyandırır. Programımız, program üzerinde uyarı sistemlerini çalıştırarak kullanıcının hata yapmasını engeller ve yormadan tüm işlemlerin hızlıca tamamlanmasını sağlar.

Firmamız uzman kadrosuyla her türlü entegrasyonu kendi bünyesinde yapmaktadır. Sağlık Bakanlığının istemiş olduğu Medula sistemine tam uyumlu olarak çalışmaktadır.

SEPRASOFT, kendi bünyesinde yaptığı Ar-ge çalışmaları sonucunda DIGIPACS (Tıbbi Görüntü Saklama ve Arşiv Bilgi Sistemi ) programını sorunsuz bir şekilde değerli kullanıcılarının hizmetine sunmuştur.

SEPRASOFT, hastanelerin veri güvenliğini artırmak ve sistemin en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için ORACLE veri tabanı kullanmaktadır.

Firmamız ve ürünleri birçok Kalite Yönetim Sistem belgesine sahiptir.


Yazılım sektöründe dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek; yenilikçi, konusunda uzman ve dinamik kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sektöründe en üst seviyeye ulaşmayı hedeflemektedir.Bunun için 7/24 hizmet standardıyla çalışmakta ve bugün ulaştığı düzeyi aşarak uluslararası boyutta mükemmelliği yakalamayı amaçlamaktadır.

Tüm çalışmalarımızda mükemmelliğin ölçüsü uluslararası düzeye ulaşmaktır. sEPRASOFT; Türkiye’de yazılım sektöründe yaptığı öncü ve kaliteli çalışma anlayışıyla lider kuruluşlar arasında sürekli var olmayı hedeflemektedir.

Şirketin temel hedefi yönetim sistemleri aracılığı ile en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayacak ürün ve hizmetleri sunmaktır. Müşterilerimizden gelen istek, şikayet ve öneriler; ürün gerçekleştirmeye bağlı şartların gözden geçirilmesi, Müşteri Memnuniyetinin Ölçülmesi çerçevesindeki bulgular münferit olarak ve gerekirse takımlar kurularak değerlendirilir, uygun olduğu durumlarda gerekli aksiyonlar planlanır / alınır ve durum ile ilgili olarak müşterilere bilgi aktarılır.